El Torbası

El Torbası ve baskılı poşet günümüzde her birey, yaptıkları alışveriş ürünlerini alırken, baskılı poşet içerisinde ürünlerini almaktadır.

Eskiden alınan ürünler, kese kağıtlarında veya kartonlarda taşınırken, gelişen teknoloji, daha hafif bir ürün olan poşetleri meydana getirmiştir. Her renk ve kalınlıkta bulunan poşetler, bireylerin yaşamını kolaylaştırdığı gibi, firmalarında kendilerini tanıtmalarına imkan vermektedir. Mir Plastik, bu konuda sizlere üstün hizmet vermektedir.

Yeni nesil teknolojiyle ürünlere gelen tasarımlar, poşet dünyasının da gelişmesine katkı sağlamaktadır. Farklı modellerde ve renklerde imal edilen baskılı poşetler, aynı zamanda firmaların isimleri veya amblemleriyle de baskılatılabiliyoruz.

Cıvıltılı Poşetler

Baskılı poşet alanında çalışan Mir Plastik, en başarılı tasarımcıları bünyesinde bulundurduğu için, dünyanın dört bir yerine baskılı poşetlerinden satış yapmaktadır. Cıvıltılı renklerde ve modellerde hazırlanan poşetlerimiz, kaliteli ürünlerden yapıldığı için, güneşte erime yapmaz, renklerinde solma görülmez ve aşırı yükleme yapılmadığında kopma durumu yaşanmaz.

Firmamızın baskılı poşet modellerini inceleyebilir, dilediğiniz tasarımı seçebilirsiniz. Ayrıca sizin tasarımlarınızı da baskılayabildiğimizi unutmamanızı rica ederiz.

Ürünlerin Kalitesi

Çoğu firma baskı yaparken ürünlerin ezilmesine yol açmaktadır. Pres aşamasında fazla darbe gören malzeme, baskıdan çıktıktan sonra kullanım noktasında delinme, yırtılma, kopma gibi olumsuzluklara meydan vermektedir. Ancak firmamızın ürünlerinde kalitesiz ana malzemeden imalat yapılmadığı için, baskılı poşetlerimizde sorun yaşanmamaktadır.

Ayrıca bizden aldığınız ürünler, sadece birkaç kullanmayla deforme olan ürünler değildir. Delici alet veya sivri bir malzeme konulmadığı takdirde içerisine güvenle malzemelerinizi koyup taşıyabilir, koruyabilirsiniz.

Poşetlerimizin kalitesi devlet kurumları tarafından belgelerle takdir kazanmış olup, binlerce firma tarafından ödüle layık görülmüştür. Özel üretim alanlarımızda seri şekilde devam eden imalat işlemlerimiz, size verdiğimiz teslimat gününde özenli şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca dileyen müşterilerimiz için toplu alımlarda, özel aracımızla bulunduğunuz yere ürünlerinizin teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Firmamıza gelerek ürünlerimizi inceleyebilir, kalitesini fark edebilirsiniz. Yılın her günü sizlerin hizmetinizdeyiz.